Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında inşaat sektörü alanında faaliyet göstermek üzere Ankara'da kurulmuştur. 2016 yılından itibaren çok sayıda anahtar teslim villa, bağ evi, hobi bahçesi ve müteahhitlik hizmeti vermiştir. 2019 yılından itibaren de inşaat sektöründen elde ettiği bilgi birikimini ve tecrübesini dekorasyon - tadilat alanında da göstermektedir.

Uzman Kalıp İnşaat olarak; yeni yaşam alanları yaparken, yaşadığınız mevcut mekanları dekore etmeye ve standartlarınızı yükseltmeye talibiz. Ankara’da Ev dekorasyonu, Ankara’da Ofis Dekorasyonu, Ankara’da Dış Cephe Dekorasyonu, Ankara’da İç Cephe Dekorasyonu ve benzeri hizmetlerde öncü olan firmamız çağın gereksinimlerine de ayak uydurmuştur.

 

Ev veya ofisinizde ; inşaat taahhüt işleriniz yanı sıra, mutfaktan, banyoya, zeminden çatıya, elektrik, su tesisatından, doğal gaz işlerinize, network sistemlerinden, anten tesisatlarınıza, santralden, alarm ve güvenlik sistemlerine,iç ve dış boya işlerinizden, dekoratif taş kaplamalarına, izolasyondan, pencere sistemlerine, genel tadilat işlemlerinden, bahçe düzenlemeye,havuz imalatından, saunalarınıza, her türlü ahşap işlerinden kış bahçelerine, kısacası mekanınızı yaşanılır kılacak tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.